Lenf Drenaj

Masajın En Yoğun Hali

Arınmanın Tazeliğini Yaşayın!

Vücudumuzun lenf sistemi ne kadar hızlı olursa vücudumuzda biriken zararlı etkenlere maruz kalma oranımız da o kadar azalacaktır.

Lenf sistemimizin en önemli özelliği, ödem ve zararlı toksinlerin atılması ve dolaşım sistemimizin düzenlenmesini sağlamaktır. Gün boyu bazen sürekli ayakta kalabiliyor ya da masa başında gün boyu oturabiliyoruz. Çeşitli nedenlerle oluşan dolaşım bozuklukları da hem kan dolaşımımızı hem de lenf dolaşımımızı etkiliyor. Vücudumuzun lenf sistemi ne kadar hızlı olursa vücudumuzda biriken zararlı etkenlere maruz kalma oranımız da o kadar azalacaktır.

Lenf dolaşımımız bozulunca da başta selülit olmak üzere görünümümüzden hoşlanmamıza ve sağlığımıza sebep olan pek çok hastalık meydana gelmektedir. Lenf drenaj yöntemiyle bu soruna rahatlıkla dur diyebilirsiniz.

Lenf Drenaj Nedir?

Lenf drenaj yöntemiyle lenfatik akım yönünde, farklı güçlerde basınçlar uygulanarak lenf dolaşımının hızlanması sağlanmaktadır. Lenf drenaj cihazı ile gerçekleştirilen yöntem, ayak parmak uçlarından başlayarak bel bölgesine ve hatta boyuna kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniği içerir ve bu masaj sayesinde lenf dolaşımı hızlanır. Vücutta biriken toksinlerin atılmasını, hücre ve dokulara besin taşınmasını sağlayan kan dolaşımı hızlanınca lenf akışı uyarılır ve damarlara baskı yapan yağ tutunmaları vücuttan itilir.

Lenf Drenaj Nasıl Uygulanır?

Lenf drenaj uygulamasında size bir uygulama kıyafeti giydirilir. Kıyafetteki cihaza bağlı kablolar vücuda ısı, titreşim ve akım sağlar. Aktif bir uygulayıcı yoktur. Size sadece uzanarak lenf drenaj uygulamasının sonuçlarını düşünerek anın tadını çıkarmak kalır. 

Lenf Drenaj Sakıncalı Mıdır?

Tüm vücudunuzu saran ve vücudunuzun tamamına uygulanan lenf drenaj tedavi yönteminin bölgesel anlamda herhangi bir sakıncası yoktur.

Zayıflama ve bölgesel incelme uygulamalarının en konforlularından biri olan Lenf Drenaj uygulamasını kombine uygulamalarla pekiştirerek cilt güzelliğinizi tamamlayın.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM