Altın Oran Kaş Alımı

Yüzünüz Size Özel!

Yüzünüzdeki Mükemmel Dengeyi Birlikte Bulalım.

Altın oran kaş alımında profesyonel ölçümler yapılır. Göz aralığınız, kaş yoğunluğunuz, burun kanat genişliğiniz, alın yapınız ve göz kapağı pozisyonunuz gibi hususlar dikkate alınır. Bu incelemeler yapılmadan tasarlanan altın oran kaş alımı yüzünüzün hiç istemediğiniz bir ifadeye bürünmesine sebep olacaktır.

Birçoğumuzun yüzünde zaten doğuştan var olan altın oran, bazı faktörlerle yüzümüzde belirginleşen asimetrilere yol açabiliyor. Örneğin, kontrolsüz kilo alıp vermeler, aşırıya kaçan dolgu ve botoks işlemleri yüzümüzdeki dengeyi bozabiliyor. Yaşlılık nedeniyle sarkan cildimiz beraberinde bazı hastalıklardan ötürü de deformasyona uğrayabiliyor. Yüzümüzdeki dengeler bozulunca da gözümüze kötü görünmeye başlıyor. Altın oran kaş alımı ile yüzünüze en uygun ve en güzel kaş tasarımını birlikte yapabilir, kusursuzluğunuzu tamamlayabiliriz.

Altın Oran Kaş Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın oran kaş alımının yüzünüzün yapısına göre uygulanması gerektiğini sakın unutmayın. Uygulamadaki en ufak bir hata, aynaya baktığınızda mutsuz hissetmenize neden olabilir. Kaş şeklinizin belirlenmesinde etkili olan faktörler unutulmamalıdır. Altın oran kaş alımında profesyonel ölçümler yapılır. Göz aralığınız, kaş yoğunluğunuz, burun kanat genişliğiniz, alın yapınız ve göz kapağı pozisyonunuz gibi hususlar dikkate alınır. Bu incelemeler yapılmadan tasarlanan altın oran kaş alımı yüzünüzün hiç istemediğiniz bir ifadeye bürünmesine sebep olacaktır.

Çok beğendiğiniz bir kaş şekli sizin yüzünüze uygun olmayabilir. Özellikle o kaş şeklini istemek ve kaşınızı o şekle dönüştürmeye çalışmak ana kaşlarınızı tahrip edecektir. Yüzünüze uygun olmasını istediğiniz kaş tasarımı için doğru bir yaklaşım sergilememiş olacaksınız.

Unutmayın altın oran kaş alımı, yüzünüze uygun olarak; kalın, ince, düz, kavisli vb. şekillerde olabilir. Kendi kaş kıllarınız yok olmadan yüzünüzün oranına uygun bir şekilde tasarlanan altın oran kaş alım tasarımı size daha çok yakışacaktır. Yüzünüz size özel! Uygun tasarım daha doğal sonuçlar doğuracaktır.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM