Oksijen Terapi (OxyGeneo)

Aydınlık Bir Cilt Ferah Bir Görünüm

Cildinizdeki Ferahlamayı Fark Edin!

Lekeler üzerinde açılma etkisi yaratan oksijen terapisiyle cildinizdeki deformasyonların giderilmesine yardımcı olun ve daha genç bir görünüm elde edin.

Cilt bakımında etkili bir yöntem olan oksijen terapisinin en önemli etkisi hücrelerin yaşlanmasını geciktirmesidir. Yaşlanma belirtileri azalarak cilt dokusu üzerinde pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Oksijen terapisiyle leke problemlerinize veda etmek çok kolay!

Lekeler üzerinde açılma etkisi yaratan oksijen terapisiyle cildinizdeki deformasyonların giderilmesine yardımcı olun ve daha genç bir görünüm elde edin.

Oksijen Terapi Faydaları

Oksijen terapisi esnasında cilt dokusuna doğal oksijen basıncı uygulanır böylelikle kan dolaşımını hızlandırır. Cildimizin altında biriken toksinlerin atılmasını sağlar. Cildin yağ dengesini sağlayarak cildimizin altında bulunan toksinlerin yarattığı siyah nokta ve akne gibi problemli oluşumları yok eder.

Güneşin ya da cilt tipimize uygun olmayan güneş ürünlerinin yarattığı zararlı etkiler vardır. Kırışıklıklar, leke problemleri ve pigmentasyon sorunları oluşmaktadır. Oksijen terapisinin doğal etkisi ve istikrarlı bir cilt bakımıyla yaşlılık belirtilerine ve sıvı kayıplarına bir çözüm sunabilirsiniz.

Oksijen terapisi işleminin sonucunda ciltteki hücreleriniz yenilenecek ve cildinizdeki ferahlamayı hissedeceksiniz. Yenilenen cilt dokusuyla cilt lekelerinde azalmalar olacaktır. Diri ve berrak görünen cildinizin farkını hissedeceksiniz.

Oksijen Terapi Yan Etkileri

Oksijen terapisi, ihtiyacımız olan havadaki doğal oksijenden elde edilir ve o şekilde uygulanır. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bununla birlikte ameliyatsız ve iğnesiz bir işlem olduğu için oksijen terapi işlemi sonrasında sosyal ya da kurumsal hayatınıza daha genç ve hızlı bir dönüş sağlamanız mümkün.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM