Kirpik Lifting

Büyülü Bakışlar

Kirpikleriniz Daha Hacimli Görünsün.

Dilediğiniz zaman yaptırabileceğiniz ve kirpiklerinize hacim kazandıran bu uygulamayla bakışlarınızın ifadesi dolayısıyla da etkisi artacaktır.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik lifting, özel bir teknikle kirpiğe sürülen keratin bakımı solüsyonlarıyla kirpiklerinizin daha kıvrık görünmesini sağlayan bir işlemdir.

Dilediğiniz zaman yaptırabileceğiniz ve kirpiklerinize hacim kazandıran bu uygulamayla bakışlarınızın ifadesi dolayısıyla da etkisi artacaktır.

Neden Kirpik Lifting Yaptırmalıyım?

  • Her gün kirpik makyajınızı yapmaktan ve çıkarmaktan sıkıldınız mı?
  • Denizden veya havuzdan çıktığınızda ve her duş sonrası kirpiklerinizin belirgin görünmesini mi istiyorsunuz?
  • Cildinizin hassasiyeti sebebiyle kullanamadığınız ürünler sizi üzüyor mu? Veya kirpik renginiz saçlarınızdan daha mı açık renkte?

Tüm bu sorulara kirpik lifting yöntemiyle son verebilirsiniz. Doğal görünen, hacimli ve kıvrımlı kirpikleriniz için pratik bir yol arıyorsanız kirpik lifting tam size göre!

Kirpik Lifting Kirpiklere Zarar Verir Mi?

Kirpik lifting uygulaması, maskara ve kıvırıcılarla her geçen gün zarar verdiğimiz kirpiklerimize bizim kadar zarar veren bir uygulama değildir. Sadece kirpik lifting sonrası dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Daha detaylı bilgi için merkezimize uğrayabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM