İpek Kirpik

Çekici Bakışlar

Kıvrımın Çekiciliğini Fark Etme Zamanı!

Çevremizdekiler bizi üzgün, hasta ya da yorgun zannedebilir. İpek kirpik uygulaması ile makyajsız da dinç ve çekici bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Kirpiklerimiz biz kadınlar için ayrı bir öneme sahiptir. Hacimli kirpiklerle çekici bakışlar kazanmak isteriz. Kirpiklerimiz seyrek ve kısa ise bakışlarımıza ve yüzümün tamamına yorgun bir ifade verir. Çevremizdekiler bizi üzgün, hasta ya da yorgun zannedebilirler. İpek kirpik uygulaması ile makyajsız da dinç ve çekici bir görünüm sağlayabilirsiniz.

İpek Kirpik Hakkında

İpek kirpik adından da anlaşılacağı gibi kullanılan malzemeler ve uygulanan tekniklerle bakışlarınıza ipeksi bir yumuşaklık kazandıracaktır. İpek kirpik, doğal kirpiklerinize kirpik lifting uygulamasından biraz daha farklı teknikler uygulanarak yapılır. Tercihiniz ve istekleriniz doğrultusunda değişimin tamamen sizin elinizde olduğunu unutmayın. İpek kirpik uygulaması ile yoğunluk ve uzunluk alternatifinizi de uzmanlarımızla beraber siz belirleyin.

İpek Kirpik Uygulaması Nedir?

Kullanılan doğru malzeme ve uygulanan doğru tekniklerle doğal kirpiklerinize talebiniz doğrultusunda ve tamamen el işçiliğiyle ipek kirpik eklenerek uygulanan bir yöntemdir. Kirpik lifting uygulamasından daha uzun süre kalıcılığı vardır ve uygulama yaklaşık 2 saat sürebilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM