Hydrafacial Cilt Bakımı

Hücre Dostu Kompakt Bir Bakım

Ölü Hücrelerden Arının!

Cildinizde yeni hücre oluşumunu da destekleyen hydrafacial işlemiyle hücre metabolizması hızlanır ve cildiniz yenilenir.

Hydrafacial cilt bakımı ile beslenen cildiniz aydınlık bir görünüme kavuşacaktır. Birçok cilt bakımını kompakt olarak size sunan Hydrafacial cilt bakımının “gözenek dostu” olduğunu unutmayın.

Hydrafacial cilt bakımıyla temizlenen cildiniz ölü hücrelerden arınır ve nem kapasitesi artar. Cildinizde yeni hücre oluşumunu da destekleyen hydrafacial işlemiyle hücre metabolizması hızlanır ve cildiniz yenilenir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulama Aşamaları

  • Her zaman ilk adım cilt tipinizi tanımaktır!
  • Cildinize uygun temizleyici solüsyonlarla desteklenen gözenekler yumuşatılır.
  • Vakum sistemi ile gözenekler temizlenir. Bu yenilenmiş bir cilt dokusunun olmazsa olmazıdır!
  • Buz başlık ile oksijen bakımı, cilt ütüleme ve lifting işlemleri uygulanır.
  • Serumların devreye girdiği yerde cilt analizinin önemini anlıyoruz. Cildiniz kuru ve kırışıklıklarınız ince mi? Siyah noktalarınız, genişlemiş gözenekleriniz ya da yağlı T bölgeniz sizi rahatsız mı ediyor? Cilt tipinize uygun serumlarla hydrafacial cilt bakım işlemi dengelenir. Denge her şeydir!

Hydrafacial Cilt Bakımını Kimler Yaptırabilir?

Cildinizin yapısı ne olursa olsun ya da yaşınız kaç olursa olsun gönül rahatlığıyla hydrafacial cilt bakımı işlemini yaptırabilirsiniz. Uygulandığı ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlayan hydrafacial hakkında detaylı bilgiyi merkezimizden alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM