Medikal Manikür – Pedikür

Rahatlatıcı Ve İyileştirici Etki

Hassas ciltler için etkili çözüm!

El ve ayak tırnaklarınızdaki batıklar, yanlış tırnak kesimi sonrası oluşan bozukluklar gibi birçok kusurun giderilmesi medikal manikür-pedikür uygulaması ile mümkün olur.

Bakımlı el ve ayaklara sahip olmanın sağladığı en büyük fayda güven. Cilt bakımına önem veriyorsanız bunun bir bütünsellik taşıdığını unutmamanız gerekmektedir. Özellikle el ve ayaklarınızı ihmal etmeniz çatlakların oluşmasına ve istenmeyen ağrılara neden olacaktır.

Medikal Manikür-Pedikür Uygulamasının Klasik Manikür-Pedikür Uygulamasından Farkı Nedir?

Medikal manikür-pedikür işleminin farkı suya gereksinim olmadan manikür ve pedikür uygulamasının yapılmasıdır. Özel başlıklar sayesinde ölü tırnakların kesimi ve temizlenmesi kolaylaşır ve verimli bir bakım ritüeliyle devam eder. Krem veya bakım yağları ile cildinizi besler, onarır ve korursunuz. Medikal manikür-pedikür bakım aşamaları için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

El ve ayak bakımını önemseyen herkesin medikal manikür-pedikür avantajlarını değerlendirmesi gerekmektedir.

Medikal Manikür ve Pedikür Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Klasik manikür-pedikür bakımında suda bekletme nedeniyle yumuşayan tırnak ve cilt, manikür sonrası uygulamalara geçişi zorlaştıracaktır. Verimliliği de olumsuz yönde etkileyecektir. Uygulamalar arasındaki süre farkı dikkate değer bir avantaj oluşturur. Medikal manikür-pedikür uygulaması sonrası zaman kazanıp kalıcı oje ve diğer uygulamalara hızlıca geçebilirsiniz.

El ve ayak tırnaklarınızdaki batıklar, yanlış tırnak kesimi sonrası oluşan bozukluklar gibi birçok kusurun giderilmesi medikal manikür-pedikür uygulaması ile mümkün olur.

Hassas ciltler için etkili bir çözüm yöntemi olan medikal manikür-pedikür işlemi ile topuk çatlağı ve nasır gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Medikal manikür-pedikür uygulamasının rahatlatıcı ve iyileştirici etkisiyle tanışın.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM