Kaş Lifting

Güçlü Bir Yüz İfadesi

Yüzünüze Uygun Kaşlar İfadenizi Daha Çekici Hale Getirir.

Kaş lifting yöntemi ile daha sağlıklı ve doğal görünümüne kavuşan kaşlarınız yüzünüze ve bakışlarınıza daha güçlü bir ifade verecektir.

Doğru formda duran hacimli kaşlara kaş lifting yöntemi ile ulaşmanız çok kolay.

Kaş Lifting Nasıl Uygulanır?

Cilt bakımında olduğu gibi kaş lifting uygulamasında da ilk ve önemli adım analizdir. Kaş lifting uygulamasında göz şekliniz ve yüz şekliniz oldukça önemlidir. Yüzünüzün şekline göre kaş şeklinizin nasıl olacağına karar verilmesi gerekmektedir.

İkinci en önemli adım temizlenme işlemidir. Kaş lifting işleminde kaşlarınızın temizlenip yağdan arındırılması gerekmektedir.

Yağlardan arınıp temizlendikten sonra çizgilerle belirgin hale getirilen kaşlarınız yukarıya doğru taranır ve çizgilerle formu belirlenir. Çizilen şekle göre de biçimlendirme işlemi yapılır. Sabitlenen kaşlarınıza destekleyici keratin ve vitamin bakımları yapılır. Keratin, kaşlarınızın gürleşmesini ve uzamasını sağlayacaktır. Kaş lifting uygulamasında kaşa son şekil de verildikten sonra sonucun yüzünüzü gülümseteceğinden şüpheniz olmasın.

Kaş Lifting İşleminin Avantajı Ne Olacak?

Doğal bir şekillendirme işlemi olan kaş lifting uygulamasının ortalama bir saat süren acısız bir işlem olduğunu unutmayalım. Vitaminler ve mineraller ile desteklenen kaş lifting işlemi doğal ve zararsız bir işlemdir. Günlük hayatınıza kolayca ve daha canlı bir görünümle devam edebilirsiniz.

Sağladığı Avantajlar

Kaş lifting yöntemi ile daha sağlıklı ve doğal görünümüne kavuşan kaşlarınız yüzünüze ve bakışlarınıza daha güçlü bir ifade verecektir.

Doğru teknikle uygulanan ve hatları belirginleşen kaşlarınızda kaş alımı da daha kolay olacağı için sizi üzen sonuçlar doğurmayacaktır.

Zamandan tasarruf edeceksiniz.

Kimler Kaş Lifting Yaptırmalı?

  • Biçimsiz görünen seyrek kaşlarınız mı var?
  • Gür kaşlara sahipsiniz fakat kaş kıllarınız düşük ve formsuz mu görünüyor?

Kaş lifting ile botoks etkisi yaratan genç görünümünüz aynadaki kadını mutlu edecek.

Kaş lifting uygulaması sonrası bakımın da çok önemli olduğunu es geçmememiz gerekiyor. Özellikle ilk 24 saat bebek gibi bakacağınız kaşlarınızla daha dolgun ve hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Uzmanlarımız ayrıntılı bir şekilde kaş lifting sonrası nasıl bakım uygulamanız gerektiği konusunda size bilgi vereceklerdir.

Bizimle İletişime Geçin!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM